Aktuálně zde najdete recenze na: 62 knih

O ČEM náš web je?

Vítejte na našem webu věnovanému knihám. Proč jsme vlastně založili tento web? Především proto, abychom dali vědět o zajímavých knihách, bez ohledu na to, z jakého jsou žánru, jak jsou staré nebo jak jsou oblíbené. Zatímco na ostatních webech můžete přispět komentářem nebo hodnocením (který se mezi ostatními bohužel rychle ztratí a zanikne), tady můžete vaši oblíbenou knihu představit a zhodnotit, a doporučit ji tak dalším čtenářům. Tentokrát to budete vy, kdo dá vědět o nějaké zajímavé knize, na kterou jste narazili.

Přispět může úplně každý. Stačí, když o své oblíbené knize napíšete několik informací a zrecenzujete ji (nezapomeňte v e-mailu přiložit obrázek obálky knihy a hodnocení, které chcete u knihy mít zobrazené - počet hvězdiček). Vaši recenzi potom pošlete na administrátorský e-mail a ihned se tak můžete přidat do našeho týmu. Navíc se můžete stát oblíbenými recenzenty a o každé knize diskutovat v diskusních fórech.

Dejte vědět o knize, která by ostatním neměla ujít...

Váš tým Knihodobrodruhů

Historie projektu

Je skoro velká škoda, jak málo lidí dnes čte. Proto nás napadlo, jak dostat zajímavé knížky ke čtenářům  pomocí tohoto webu.

Web založen: 19. 12. 2009, 16:14

Zakladatelka: Žanettka

Anketa

Líbí se vám web?

Naši knihdobrodruzi, kteří pro vás píší

Všichni ti, kdo pro vás recenze píší, ať už jsou to stálí pisálci nebo sem napsali třeba jen jednou.

Do klubu Knihodobrodruhů (zatím) patří:

  • Žanettka (zakladatelka webu, správkyně webu, korektorka, recenzentka)
  • Ann Taylor (recenzentka)
  • CeBrk (recenzent)
  • Charlie (recenzentka)
  • Evelin (recenzentka)
  • Hayley (recenzentka)

Nezapomeňte, že do klubu Knihodobrodruhů může patřit kdokoliv, kdo sem přispěje alespoň jednou jedinou recenzí, tedy i vy!

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode