Aktuálně zde najdete recenze na: 62 knih

Kronika Knihodobrodruhů

Datum 21.05.2013
Vložil HOLÍKOVÁ jANA
Titulek Roxolana

Když se podíváte na poptávku knih, kolik lidí shání knihu Pavla Zahrebenyho Roxolana. Byla naposled vydána počátkem 80 let, proč se znovu nevydá, jenom proto, že ji napsal ukrajinec?

Datum 22.07.2012
Vložil Vergi
Titulek hledám knihu

Ahojky,na tento web občas zabloudím hlavně kuli recenzím,twilight miluji četla jsem ho několikrát a tak jsem si řekla že je na čase přečíst si něco jiného.Jen podle stručného obsahu jsem si stáhla knihu Převaděč a pustila se do čtení.Uplně mě dostala jen že k mému zjištění se mi nestáhla celá,marně jí hledám a doufám že ji najdu a mohla bych ji tak dočíst.Proto prosím,možná o ní něco víte a mohli by jsme mi poradit kde bych jí našla.Moc děkuji a nezlob se jestli otravuji

Datum 10.01.2010
Vložil Kaki LC
Titulek twilight blázen xD

Ahojky Žanett je super že tu je i knížka Stmívání, já mám totiž všechny čtyři (celou ságu) a čtu je furt dokola xD. Zatím jsem žádnou recenzi na ně nesepsala ale pokud nějakou sepíšu (spíš jestli se mi to povede napsat) dám vědět;-)

Datum 16.01.2010
Vložil Žanettka
Titulek Re: twilight blázen xD

No výborně - už se těším :)

Datum 23.12.2009
Vložil Charlie Knihomolka
Titulek Těším se na spolupráci

Vážně, už se těším:) Knížky jsou můj vzduch... teď o Vánocích hodlám spíš co nejvíc odpočívat (a číst:), ale když najdu chvilku, určitě něco sepíšu a pošlu ti to:)

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode