Aktuálně zde najdete recenze na: 62 knih

Vítejte ve světě písmenek!

Knihodobrodruzi pořádají nebezpečné výlety a organizují dobrodružné výpravy do úplně jiného, krásného a jedinečného světa - do světa knih! Řekli si, že vám ze svých cest budou přinášet své poznatky a zážitky. Knihodobrodruzi jsou tu jen pro vás! Tak se vydejte s nimi do jejich světa knih a staňte se jeho součástí!

Formou krátkých recenzí a hodnocení si jistě ve světě knih každý z vás najde tu správnou cestu, kterou by se chtěl dát...

I vy se k nám můžete přidat svými příspěvky a společně můžeme zdolávat kopce literárních pokladů!

Vaši Knihodobrodruzi

Novinky

05.08.2012 15:08

Jak jinak trávit prázdniny, než s knihou v ruce?

Ano, jsem si jistá, že je důležité užít si sluníčko u vody a na výletech, když má člověk spoustu času a chuti, ale já jsem nejraději zalezlá s...
31.03.2012 11:06

Žanet po dlouhé době opět zdraví!

Copak se tady dělo? Všem knihomolům, zastáncům úžasného literárního světa, amatérským spisovatelům a knihodobrodruhům, a samozřejmě všem...
10.12.2011 16:43

První padesátka na webu!

Pro začátek webu je to skutečně nádherné číslo, počet recenzí na webu se dnes zvýšil na krásných 50! Chtěla bych moc poděkovat všem recenzentům,...
23.11.2011 17:49

Nové recenze i noví recenzenti: Vítejte u nás!

Jsem velmi mile překvapena, ba skoro uchvácena tím, jak neuvěřitelně rychle se web rozrostl o nové recenze! Tedy již po dvou dnech jich přibylo...

Kontakt

Knihy pro každého

knihyprovsechny@seznam.cz

Vyhledávání

návštěvy

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode